a
Lorem ipsum dolor sit amet, consecte adipi. Suspendisse ultrices hendrerit a vitae vel a sodales ac lectus.
Instagram Feed
Follow Us
 

درباره ما

اجازه دهید کسب و کارتان از اینجا رشد و نمو پیدا کند

PARSA Academy    

اهم فعالیت های پارسا آکادمی

• آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارسا به عنوان اولین آموزشگاه دارای مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در رشته گل آرایی با گل های طبیعی در ایران می باشد.
• آموزشگاه پارسا دارای سرمایه های انسانی بسیار قوی و با تجربه و دانش روز می باشد . همکاران ما در آموزشگاه پارسا با دارا بودن سابقه آموزشی ومشاوره از ۱۵ سال تا ۲۸ سال در زمینه های گل آرایی ، تولید گل و گیاه به روش کشت بدون خاک ، آموزش های آکادمیک ، مدیریت استراتژیک ،تدوین استاندارهای فنی در سطوح ملی و بین المللی بوده و با تدوین برنامه های بلند مدت سعی در بهبود و ارتقا سطح کیفی کسب و کار برای علاقمندان به رشته های گل آرایی با گل های طبیعی در سطح ملی و بین المللی را دارد
• برای این منظور در رشته های وابسته به این کسب و کار شامل تولید گل و گیاه گلدانی و شاخه بریده ، مدیریت کسب و کار و حضور در بازار ، مدیریت تولید در گلخانه های مدرن ، بسته بندی و صادرات گل های شاخه بریده و مدیریت اقتصادی تولید و بازاریابی و بازار رسانی گل های زینتی اقدام به تدوین برنامه های آموزشی نموده است.
• این آموزشگاه افتخار همکاری با تولید کنندگان مطرح ملی و تولید کنندگان مطرح کشور هلند و همچنین موسسات آموزش عالی و تحقیقاتی گل و گیاه را دارد.
• به زودی اطلاعات بیشتری در خصوص سوابق و نیز برنامه های آینده این آموزشگاه به اطلاع شما می رسانیم .
• با ما تماس بگیرید و فعالیت های ما را از طریق این وبسایت و همچنین صفحه رسمی اینستاگرام دنبال نمایید.